עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי שואב אבק
שואב אבק

 אין בית עם ילדים או להבדיל עם בעלי חיים שלא נעשה בו שימוש במכשיר שואב אבק. כן, המכשיר הזה שיכול לשאוב כל דבר, כולל קרדית אבק וגם חלקי פאזל. שערות של בעלי חיים, אבק ועוד.

שואב אבק- הזול בסוף יעלה ביוקר!??

אין בית עם ילדים או להבדיל עם בעלי חיים שלא נעשה בו שימוש במכשיר שואב אבק. כן, המכשיר הזה שיכול לשאוב כל דבר, כולל קרדית אבק וגם חלקי פאזל. שערות של בעלי חיים, אבק ועוד.

בשוק יש סוגים שונים של שואבי אבק כמו: שואב אבק חשמלי, שואב אבק אלחוטי ושואב אבק תעשייתי.

דבר ידוע הוא כי על מוצרי חשמל ביתיים כדאי לשלם עבור איכות. במיוחד שואב אבק שזהו מכשיר מאוד שימושי, כדאי לרכוש מסוג איכותי שואב שעשוי מחומרי גלם טובים, עם יכולת שאיבה גבוהה. כזה שיחזיק אצלכם מעמד שנים רבות.

גם שואבי אבק אלחוטיים מאוד מבוקשים  והשואבים הרובוטיים מתבססים בהרבה מאוד בתים.


 

שואבי אבק אלחוטיים- 20% מהשוק?

בהדרגה משתחררים הרבה מוצרים חשמליים מהכבלים שלהם ויוצאים לחופשי. שואבי אבק אלחוטיים מבוקשים היום מאוד ומהווים כ-20% משוק שואבי האבק. 

גם הרובוטיים מבוקשים והם מהווים 30%. ניתן למצוא גם שואבי אבק חובטים (עומדים( ושוכבים. אם בעבר נחשבו שואבי האבק האלחוטיים לפחות איכותיים לעומת השואבים השוכבים או העומדים היום זה כבר לא נכון. 

לכל שואבי האבק יש עוצמת שאיבה WSP - Watts Suction Power. יכולת השאיבה נקבעת בסופו של דבר על פי פרמטרים שונים כמו: אביזרי השואב, מבנה ופונקציות נוספות. לכל השואבים יש מבקשות מסתובבות שהתפקיד שלהן זה לגרוף לכלוך קשה מהרצפה או מהשטיח. 

בבואכם לבחור שואב אבק, או שואב אבק אלחוטי יש לבחון את היכולת שלו לבצע כל מיני סוגים של שאיבה בין אם זה קשור למבנה של השואב ובין לאביזרים הנלווים אליו.

ההצלחה הגדולה של שואב אבק אלחוטי היום נוגעת לכך, שהרבה יותר קל להסתובב בבית עם שואב שלא מחובר לשום שקע. השואבים האלחוטיים מגיעים לכל מקום וההפעלה זמינה ומידית. 

 

שואב אבק תעשייתי?

שואב אבק תעשייתי משמש לניקוי מקצועי של לכלוך קשה במקומות כמו מחסני אריזה, מפעלים, מוסכים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. ישנו מגוון רחב של דגמים עם מפרטים המתאימים לכל מיני צרכים ורמות ניקיון. שואב אבק תעשייתי מתאפיין בעוצמה ויכולת ניקוי גבוהים. יש שואבים תעשייתיים שגם אינם דורשים החלפת שקיות. 

שאיבה במקומות בהם נדרש שואב אבק תעשייתי חשובה מאוד משום שבמקומות אלה יש גם חומרים מסוכנים שעלולים לגרום לנזקים ואף לסכן את העובדים באותו מקום. שואב אבק תעשייתי הוא בעל עוצמה המתאימה לשאיבה מהירה ויסודית.?

קראו עוד : נעלי עבודה | רתכות | גנרטור

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית