ראשי מתקני הרמה בוואקום: כל המידע
מתקני הרמה בוואקום: כל המידע

     

מי שעובד בתחום הבניין, השיפוצים, ההובלות, הנגרות ועוד, כמו גם מי שמנהל מפעל, חלל ייצור או כל מקום בו מתבצעת עבודה פיזית עם ציוד כבד -  בוודאי יזדקק בשלב מסוים למתקני הרמה בוואקום.

אבל מה זה אומר מתקני הרמה בוואקום? ואיך תבחרו את המוצרים הטובים ביותר לביצוע הפעולה? כל המידע בהמשך.

אנשי מקצוע אשר עובדים בחללי ייצור ותעשייה עוסקים פעמים רבות בהרמת מוצרים שונים במשקלים גבוהים, כמו כאלה המתחילים מ 20 קילוגרמים ויכולים להסתיים במשקלים של 20 טון!

ואכן את המשקל הזה לא מרימים לבד, כמו גם שמלגזות או שאר מכונות הרמה אינן תמיד מתאימות לביצוע הפעולה. לכן רבים עושים שימוש במתקני הרמה מסוג זה.

מה זה מתקן הרמה בוואקום?

מתקנים אלה מתאימים להרמה של משאות כבדים, כפי שהזכרנו בין 20 עד 300 עד אפילו ל20 טון. המתקנים מתאימים למגוון אלמנטים כמו: קרטונים, שקים, חביות, פלטות עץ, אלמנטים עשויי מתכת ועוד.

המתקן עובד באמצעות מפוח היוצר תת לחץ, כאשר באמצעות שרשרת גמישה ניתן לשלוט בתנועת המתקן כמו גם לשלוט בגובה ובהרמה של המשקלים. מתקני הרמה בוואקום מופעלים באמצעות משאבת ואקום מתכווננת שנועדה עבור הרמה חשמלית, כאשר באמצעות המתקן אפשר להרים מספר רב של חבילות בצורה בטוחה תוך הרמה לגובה.

כיצד בוחרים מתקני הרמה בוואקום?

כאשר אתם בוחרים מתקני הרמה בוואקום, שימו לב כי הם מתאימים לצרכים שלכם ולמשקלים אותם אתם צריכים לשאת וכי אפשר באמצעות משאבת ואקום להרים את האלמנטים לגובה בעת הצורך.  בכך רבים מעובדי הכפיים, אנשי המקצוע ובעלי המפעלים וחללי הייצור יכולים לנהל את מהלך העבודה  בצורה נכונה ומקצועית, ללא תקלות.


חשוב לדעת!

מלבד מתקני הרמה בוואקום, כל בעל מקצוע חייב להצטייד בכלי עבודה נכונים. מתקני הרמה יכולים לסייע לכם רבות במהלך העבודה, אך עם זאת חשוב כי תצטיידו בציוד ובכלי עבודה בטוחים. במידה ואתם רוצים לבצע עבודות בצורה מקצועית, יש לרכוש ולהצטייד בכלי עבודה בסיסים כמו: מברגות מקדחים, בירגיות, מסורים וכל מה שצריך כדי לבצע את העבודה המכנית בצורה הטובה ביותר.

נסו למצוא חנויות לציוד וכלי עבודה שיכולו להציע לכם כלים מקצועיים במחירים אטרקטיביים. בכך תוכלו להגיע אל תוצאות מושלמות.

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית