עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי הציוד הנדרש לטיפוח הגינה שאתם חייבים להכיר
הציוד הנדרש לטיפוח הגינה שאתם חייבים להכיר

 מספר כלים נוספים שישפרו את הנראות של הגינה שלכם ויקלו על חייכם הם חרמש חשמלי, גלגלת השקיה, קוצץ קנטים ומסור שרשרת. בהצלחה במלאכת טיפוח הגינה.  

הציוד הנדרש לטיפוח הגינה שאתם חייבים להכיר

טיפוח הגינה הביתית עלול להיות עניין מפרך, הגוזל שעות ארוכות של עבודה קשה, כשלעיתים קרובות התוצאות הסופיות אינן משביעות רצון. אלא שאפשר גם אחרת. ציוד איכותי ומתקדם לטיפוח הגינה עשוי להפוך את העניין לפשוט,
?קצר ונעים הרבה יותר. רוצים לדעת יותר? המשיכו לקרוא...

חמישה כלים ומכשירים שאי אפשר בלעדיהם

בדיוק כפי שלא ניתן לטפח את ניקיון הבית שלכם ללא מגב, מטלית ומטאטא, כך לא ניתן לטפח את מראה הגינה שלכם ללא חמשת הכלים הבאים:

  • מגרפת עלים / דשא – כמה פשוט ולא יקר, ככה חשוב וחיוני. עלים הנושרים מעצים ונערמים על הקרקע או הדשא יוצרים במהרה מראה לא מטופח. מגרפה טובה תסייע לכם לסלק את העלים הסוררים במהרה וללא מאמץ.

  • מפוח עלים – עוד כלי בלתי נפרד. עובד על חשמל, מגיע בעוצמות משתנות (החל מ-450 וואט ועד פי שמונה מכך ויותר) ומספר רב של דגמים. חברת "קונישי" נחשבת למובילה בתחומה, אך היא בהחלט אינה היחידה. החל מ-180 ₪.

  • מספרי גינון – כלי המהווה את ההבדל בין גינה נאה לגינה יפהפייה, שתסחוט מחמאות מהמבקרים. חשוב לבחור מוצר איכותי, מה שיקל על פעולת גזירת הענפים. מוצר זול (כ-60-80 שקלים) ומעולה.

  • מזמרה – מה היינו עושים בלי המזמרה הוותיקה? כלי נהדר לשימוש יום יומי , במחיר של פחות מ-70 ₪. מגיע בגדלים שונים. ודאו שהמוצר נוח עבורכם לעבודה.

  • גוזם גדר חי – לא כלי שתשתמשו בו מדי יום או שבוע. גם לא מוצר שעולה 50 ₪. אבל מוצר חשוב ליצירת גינה מושלמת. ודאו שהמוצר נוח, קל משקל, עוצמתי (לפחות 500 וואט) ורצוי שיגיע עם שנתיים אחריות לפחות.

  • מכסחת דשא חשמלית – לא צריך להסביר, נכון? ערכו בדיקה מקיפה לפני הרכישה. יש שלל דגמים בפערי איכות משמעותיים.

קומפוסט – לחשוב גינה, לחשוב ירוק

למוצר הבא מגיעה פסקה שלמה משלו – קומפוסט ביתי. מדובר במתקן אשר משליכים לתוכו שאריות מזון מבושל, פירות וירקות ועוד. קומפוסט ביתי מסייע לשמור על הצמחייה בגינה במראה בריא ורענן,
?וחוסכת קרוב לטון פסולת למשפחה בשנה! מדהים! ניתן למצוא
קומפוסט סופר איכותי במחיר לא גבוה, אשר יחולל מהפכה של ממש במראה הגינה שלכם. בשורה התחתונה, מדובר במתקן  פשוט,
?לא יקר ונפלא, אשר מסייע לשמירה על הגינה שלכם ועל כדור הארץ בו זמנית.

סבורים שזה הכל? ממש לא! מספר כלים נוספים שישפרו את הנראות של הגינה שלכם ויקלו על חייכם הם חרמש חשמלי, גלגלת השקיה, קוצץ קנטים ומסור שרשרת. בהצלחה במלאכת טיפוח הגינה.  

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית