עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי נעלי עבודה - כל המידע
נעלי עבודה - כל המידע

 מים המחייבים נעילת נעלי עבודה בטיחותיות. בחירה נכונה של נעליים אלה חשובה הן מההיבט הבטיחותי והן מההיבט של הנוחות והאורתופדיה של הרגל.   

 

נעלי עבודה – למה זה חשוב?

ישנם עובדים במקצועות מסוימים המחייבים נעילת נעלי עבודה בטיחותיות. בחירה נכונה של נעליים אלה חשובה הן מההיבט הבטיחותי והן מההיבט של הנוחות והאורתופדיה של הרגל. חשוב מאוד שבמקום העבודה שלנו בין אם אנחנו מפעילים מכונה, הולכים, עומדים, מטפסים או עומדים, נוכל לסמוך על נעלי העבודה שיגנו על כפות הרגליים שלנו וגם יהיו לנו מספיק נוחות כי לתפקד עמן. ישנם מקצועות שבשום פנים ואופן אי אפשר וגם אסור לבצע אותם בלי נעלי עבודה. 

התאמה של נעלי עבודה למבנה הרגל של העובד וכן לצורך שלו בתפקוד עמן, כמו שמירה והגנה על האצבעות וכף הרגל, חשובה מאוד כדי למנוע חלילה תאונות, פציעות, החלקה או נפילה. הנעליים חייבות להיות חזקות וברמה גבוהה מאוד כדי להגן על כפות רגליו של העובד אשר חשוף ונמצא בסביבה של סכנה בין אם מדובר בגובה, בסביבה של מכונות או בטופוגרפיה קשה. 

 

תקנים של נעלי עבודה?

יש כמה תקנים לכמה סוגים של נעלי עבודה לפי הצורך והשימושיות עם כל אחד מהם. תקן 02- מדבר על נעלי עבודה שאין להן כיפת מגן מברזל אבל הן נגד החלקה ובולמות זעזועים בכף הרגל.

תקן  1S לנעלי עבודה- מדובר על נעליים עם כיפת מגן והן חייבות להיות גם נגד החלקה עם בולם זעזועים בכף הרגל. וכן כאלה שיכולות להתנגד לחדירת מים לפחות במשך 30 דקות. 

תקן 1S לנעלי עבודה- הדרישה היא כמו לנתונים של תקן 1S אבל הנעליים צריכים להראות עמידות למים במשך 60 דקות.

תקן S3 – אלה הן נעלי עבודה עם כיפת מגן. עם בולם זעזועים בעקב הרגל, עם תכונות אנטי סטטיוות, התנגדות של 90 דקות לחדירת מים, רפידת הגנה בסוליה אשר עשויה למנוע חדירת עצמים חדים חלילה מהסוליה אל כף הרגל כמו מסמרים, זכוכיות ועוד. 

 

מי צריך נעלי עבודה??

נעלי עבודה נדרשים לנעול עובדים מתעשיות שונות, אנשי אחזקה, בניין ועוד אשר חשופים ושוהים בסביבה שיש בה סכנות או שהעבודה שלהם היא מסוכנת והם זקוקים לנעלי עבודה כעזר נגדם. למשל גוזמי עצים.

חשוב לומר כי אם חלילה אדם שהיה מחויב מתוקף מקצועו לנעול נעלי עבודה, נפגע חלילה בתאונת עבודה ומסתבר שהוא לא נעל נעלי עבודה, חברת הביטוח לא תפצה אותו בגין התאונה משום שהייתה לו רשלנות תורמת בכך שהוא היה מחויב לנעול נעלי עבודה. זה כמו לגור בבית קרקע בלי סורגים ולבקש מהביטוח כסף על פריצה.  

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית