עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי מה זה מברגת אימפקט? ולמה היא משמשת?
מה זה מברגת אימפקט? ולמה היא משמשת?

    

כל מי שקצת מבין בכלי עבודה יודע שמברגת אימפקט היא מוצר קריטי וחיוני לארגז כלי העבודה. אז בין אם אתם מומחים גדולים בכלי עבודה , או ברצונכם להבין קצת יותר השורות הבאות יעשו לכם קצת סדר בבלגן ויעזרו לכם להבין מה זה מברגת אימפקט ולמה היא משמשת.

מברגת אימפקט – כל היתרונות

אין ספק שהליך ההברגה יכול להיות מתיש במיוחד כאשר משתמשים בכלים לא נכונים ובעיקר כאשר מנסים להבריג לתוך חומר קשה במיוחד . במקרה הטוב בו מצליחים להבריג אנו שוברים והורסים את החומר עצמו, ובמקרה הפחות טוב, הרסנו את הידיים מניסיונות כושלים.

למעשה מברגה הינה כלי העבודה השימושי ביותר בארגז הכלים ולכן בין אם אתם חובבנים אשר אוהבים להרכיב דברים, ובין אם אתם מומחים בתחום – מברגה היא חובה.

ניתן לראות כי כיום ישנן 2 סוגים עיקריים של מברגות:

מברגה רגילה – המברגה שכולם מכירים המאפשרת הברגה בסיסית של ברגים.

מברגת אימפקט - למעשה מתאימה להברגה מהירה בחומרים קשים כדוגמת: עץ , מתכת , פח וכדומה. כמו כן, מברגת אימפקט יעילה כאשר מעוניינים להבריג ברגים גדולים ומסיבים. כלומר מברגת האימפקט מאפשרת להבריג ברגים בחומרים קשים ולמעשה להשלים את העבודה בקלות, יעילות ובעיקר במהירות .

למברגת האימפקט ישנו מנגנון ייחודי כך שכאשר הוא נתקל בהתנגדות הוא משלים סיבובים קצרים ומהירים ומאפשר הברגה טובה ועמוקה לצד כוח סגירה גדול .

אז למה עוד משמשת מברגת אימפקט?

כפי שראינו, למברגת האימפקט יתרון משמעותי כאשר רוצים לבצע עבודות עם ברגים גדולים ועם חומרים קשים. כך למשל, שימוש במברגת האימפקט מתאים לבניית דק בו נדרש שימוש בברגים גדולים או כאשר רוצים לפתוח אומים.

מברגת האימפקט למעשה מספקת כוח עבודה משמעותי מבלי הצורך להפעיל משקל גוף או ללחוץ בחוזקה. משכך, העבודה בעזרת מברגת אימפקט מאפשרת דיוק רב והשגת תוצאות אסתטיות ויפות.

ניתן למצוא היום בשוק מברגות אימפקט של חברות מובילות שונות המציעות לעיתים סט עבודה של מברגות עם ברגים וכל הציוד הנדרש . על מנת לבחור את המברגה שתתאים לכם בדיוק ותספק לכם את העבודה הנדרשת וכמובן אחריות, מומלץ לבחור בחברה מקצועית המציעה דגמים שונים של מברגות אימפקט שתוכלו לבחור מה מתאים לכם.

אז בפעם הבאה שאתם בחנות לכלי עבודה תעשו טובה ותקנו לעצמכם מברגת אימפקט איכותית ומקצועית .?

 

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית