ראשי כלי העבודה שבעזרתם תוכלו לתחזק את הגינה
כלי העבודה שבעזרתם תוכלו לתחזק את הגינה

   

גינת הבית יכולה להוות עבורנו את פינת הישיבה הכיפית ביותר, אך כמובן שיש לתחזקה כיאות, ותמיד לוודא גם שהגינה "מארחת בית" לצמחים ופרחים שתואמים את סוג מזג האוויר שאזור מגוריכם מאופיין בו. במקרים מסוימים, אנשים אפילו שוכרים אדריכלי נוף לעיצוב הגינה.
אין ספק שתחום הגננות, טיפוח ושימור הגינה, הוא תחום רחב, ואם עושים הכול כמו שצריך, יכולה להתקבל תוצאה יפהפייה של גינה שפשוט נעים לשבת בה. אנשים רבים שוכרים אדריכלי נוף בכדי לנסות ולגרום לגינה להיות מותאמת כמה שיותר לסביבת המגורים, אך בהחלט ניתן לדאוג לשלל מרכיבים בעצמכם, ולא תמיד קיים הכרח לשכור אנשי מקצוע. תוכלו למשל לרכוש מפוח עלים, ש"ידאג" לעשות סדר אצלכם בגינה, מרססים ידניים ומרססי גב שיסייעו לכם להתמודד עם המזיקים השונים, כלים קטנים שונים הנועדו לגיזום עדין ועוד.

איך לשמור על גינה נקייה ומטופחת?

אחת מהאופציות עבור אנשים שמתחזקים גינה הכוללת עצים, היא האפשרות לרכישת כלי גיזום וכריתת עצים שיאפשרו שליטה מוחלטת על הצמיחה הסוררת בגינה. מי שמגדל עצים בגינתו, חייב לדאוג גם לטיפוחם, למרות שהבחירה לאפשר לעצים לגדול באופן חופשי – היא בחירה של טעם וסגנון. יחד עם זאת, קחו בחשבון שקיימות הגבלות שונות בחוק הנוגעות לגובהם של עצים, למשל במקרים בהם קיימים עמודי חשמל ותאורה בצמוד לעץ שבגינתכם, מבנים צמודים וכדומה.

אופציה נהדרת נוספת עבור אנשים שמגדלים עצי פירות, היא כלי שנקרא קוטף פרי. קוטף הפרי, כמו שהוא נשמע, נועד לסייע לכם להגיע לחלקים הכי בשלים ופוריים של העץ. בא לכם משמש או מנגו מלמעלה שם בצמרת? קוטף פרי יעשה עבורכם את העבודה.  

כלי עבודה לטיפוח גינה

ניתן לרכוש כלים רבים נוספים, מלבד כלי גיזום וכריתת עצים עבור הגינה. למשל, קיימים חרמשים מוטוריים, קוצצי קנטים, גלגלות השקיה אוטומטיות, מסורי ענפים, מפוחי אוויר ומפוחים שואבים, כלי עבודה קטנים לגיזום ידני ועוד.

הגינה היא אחד מבין הדברים הראשונים שאנשים נתקלים בהם, כשהם מגיעים לבקר בביתכם, כך שמובן מדוע אנשים משקיעים אנרגיה כה רבה על טיפוח הגינה, על גיזום נכון וסימטרי, בפתרונות השקיה משוכללים ועוד. במקרים מסוימים, מדובר בגינות מאוד גדולות, כך שאין ספק כי קיים ההכרח לשכור צוות מומחים שיטפל בכל נושא הטיפוח, גיזום וכריתת עצים על סוגיהם, השקיה וכו'. 

בהצלחה, אל תשכחו לשים כובע על הראש כשאתם עובדים בגינה.

לחצו על הקישור >> כלי עבודה על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית