עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי כלי עבודה קונים באינטרנט או קונים בחנות?
כלי עבודה קונים באינטרנט או קונים בחנות?

 בראנד אספקה טכנית וכלי עבודה מספק מגוון כלי עבודה וציוד למוסכים באיכות הגבוהה ביותר ובייעוץ מקצועי ואיכותי. האם מומלץ לקנות באינטרנט או בחנות פרונטלית? כל התשובות בפנים.   

אחת הדילמות שעולות לא פעם בהקשר למוצרים וחפצים שונים היא, האם אנחנו יכולים לקנות אותם דרך האינטרנט או שמא, אנחנו צריכים לגשת אל החנות ולקנות אותם פיזית. הדילמה הזאת מתרחבת בשנים האחרונות, שכן יותר ויותר אנשים מבצעים היום את הקניות שלהם דרך האינטרנט, ועל כן עולה שאלה, האם כל דבר אמורים לקנות בצורה כזו או שיש דברים שצריך ללכת אל חנות במיוחד בשביל לקנות אותם.

דוגמא טובה לדילמה כזו נמצאת אצל לא מעט בעלי מקצוע אשר מעוניינים לרכוש כלי עבודה. מצד אחד אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של עסקים, חנויות ורשתות שמוכרות כלי עבודה מסוגים שונים, מצד שני, אנחנו רואים פריחה של אתרי אינטרנט, כולל אתרים שאותן חנויות מפעילות במקרים רבים, והם מאפשרים לבעלי מקצוע ובכלל לכל מי שמחפש כלי עבודה, לבצע רכישה ישירה דרך האינטרנט. עולה שאלה מה נכון יותר.

כאשר אנחנו ניגשים אל חנות כמו הום סנטר או חנות אחרת, אזי שאנחנו יכולים לבדוק את המוצר בעיניים שלנו, אנחנו יכולים לקבל את כל המידע שאנחנו צריכים עליו מהצוות במקום, אנחנו יכולים לעשות השוואות בין המוצרים השונים ועוד.

לעומת זאת, כשאנחנו נכנסים לאתר אינטרנט של רשתות וחנויות כמו הום סנטר ואחרות, אז היכולת שלנו לבדוק את המוצר היא מוגבלת. אנחנו יכולים לראות אותו בעיניים, אנחנו יכולים לקרוא את המפרט שלו, לעיתים אנחנו יכולים לקבל ייעוץ דרך צוות של שירות לקוחות שפועל באתר, אך לא מעבר לכך. כאן עולה שאלה האם זה מספיק, ואם כן, אז מתי.

מתי ולמה זה נכון לקנות דרך האינטרנט

בעלי מקצוע רבים, וכן אנשים באופן כללי, רוכשים כלי עבודה דרך האינטרנט במספר מקרים. ראשית, כשמדובר על כלים שהם מכירים ויש להם ניסיון בעבודה איתם. אז הסיכון שהם לוקחים הוא נמוך מאוד ולכן זה משתלם להם.

שנית, כאשר אין להם זמן לבזבז על הליכה לחנות וקנייה במקום. הם יכולים להשקיע שעה בערב או בבוקר, לקנות את הדברים ולקבל אותם במשלוח הביתה או לעסק. זה חוסך להם זמן נסיעה, ואת כל הטרחה מסביב.

שלישית, כאשר מדובר על חנויות שלא נמצאות קרוב אל מקום מגוריהם. דוגמא טובה לכך אלה אתרים בינלאומיים. אז הם לא יכולים לנסוע אליהן, ולכן הם מעדיפים לבצע את הרכישה דרך האינטרנט.

ארבע, כאשר מדובר על אתרים שיכולים לספק להם מוצרים שהם לא מכירים, מוצרים שאינם בהישג ידם. זה יכול לקרות גם במקרה של אתרים ישראליים וגם אתרים בינלאומיים.

צריך לזכור, לפעמים הסיכון שלוקחים ברכישת כלי עבודה דרך האינטרנט הוא משתלם, גם אם הוא יקר עדיין יכול להיות שהוא יאפשר לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית, מה שיחסוך זמן ויספק רווח כלכלי מסוים.

 

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית