עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי כמה עולה לשפץ? (התחילו להיערך לשיפוץ)
כמה עולה לשפץ? (התחילו להיערך לשיפוץ)

 מתכוננים לשפץ את הבית? מחירון שיפוצים 2023 עדכני עבור מחירי שיפוצים מכל הסוגים, מחירי עבודות שיפוץ ועוד.  

מתכוננים לשפץ את הבית? מחירון שיפוצים 2023 עדכני עבור מחירי שיפוצים מכל הסוגים, מחירי עבודות שיפוץ ועוד. כמה מומלץ לשלם על בניית קיר גבס? מה המחיר עבור הריסת קיר בטון? בואו נדבר שיפוצים קטנים, נרחבים וגם עיצוב בתים. 
ריכזנו עבורכם מחירוני שיפוצים מסוגים שונים, כי בעידננו כולנו כבר צרכנים יותר חכמים. אם שאלתם את עצמכם לאחרונה כמה עולה שיפוץ ולא היה מי שיספק את התשובה, מחירון עבודות שיפוצים היקפי לפניכם. כשמדברים על שיפוצים, יש תמיד לזכור כי ביקורו של איש המקצוע עולה בתשלום. גם אם החלטתם שלא לבצע שיפוץ והזמנתם את הקבלן עבור ייעוץ בלבד, בד"כ תידרשו לשלם סכום של 150 ₪ ועד 250 ₪. כמובן והמחיר מתייחס לביקורו של איש המקצוע לשעת עבודה או ייעוץ. 

מחירון עבודות שיפוצים 

ישנן דירות רבות הדורשות שפכטל, לפעמים גם דירות שאינן ישנות מאוד. שפכטל אמריקאי מתומחר לפי מ"ר, כאשר כל מ"ר עולה 60-80 ₪. בנייה של קיר בלוקים היא יקרה יותר, וניתן לאתר חברות בנייה מומלצות המתמחרות בניית קיר בלוקים לפי 550 ₪ למ"ר בממוצע. 
מעוניינים לחצוב פתח בקיר הבלוקים? מלאכת החציבה תהיה מורכבת יותר מאשר עבודות בנייה אחרות, ולכן המחיר ינוע בין 1,000 ₪ ל-2,000 ₪ בממוצע. סגירת חלון בבלוקים תתומחר לפי 500-1,000 ₪ בממוצע. 

מחירון פירוקים ופינויים 

במידה ואתם צריכים לבצע פירוק ריצוף או פיוני ריצוף בבית, המחיר ייקבע על פי מ"ר. עבור מטר רבוע של פירוק או פינוי ריצוף, המחיר המומלץ הוא בין 90 ₪ לבין 110 ₪. במידה ויש לפרק קרמיקה, המחיר יהיה 50 ₪ - 80 ₪ למטר רבוע של פירוק או פינוי. 
קירות גבס ניתן לפרק בדרך כלל בקלות, והמחיר עבור פירוק קיר גבס יעמוד על 95 ₪ ועד 110 ₪. המחיר הנ"ל מתייחס לפירוק של קיר גבס אשר אינו עולה על 10 מ"ר. במידה וקיר הגבס בגודל של 20 מ"ר, פירוקו יעלה 220 ₪ וכן הלאה. 

פירוק חדרי אמבטיה 

ישנם אלמנטים שונים אשר ניתן לפרק ולהחליף בחדר האמבטיה, וזאת בכדי ליהנות מנראות רעננה יותר, עיצוב חדר אמבטיה עדכני וכדומה. אם למשל תצטרכו לפרק כיור בחדר האמבטיה, יש להיערך לסכום של כ-150-250 ₪. 
פירוק אסלות יתומחר כמו פירוק כיור בד"כ, אלא אם כן יש לפרק ניאגרות סמויות. במידה ויש לפרק אמבטיה שלמה, הפירוק יעלה 600 – 1000 ₪. לעומת זאת, פירוק מקלחון יעלה לא יותר מ-250-350 ₪. אם יש צורך לפרק חלון בחדר האמבטיה, בד"כ פירוק חלון לא יעלה יותר מ-250 ₪ בממוצע. ישנם סוגי שיפוצים רבים ונוספים אותם ניתן לעשות בבית, ותמיד מומלץ לקבל הצעת מחיר מסודרת לפני תחילת תהליך השיפוץ. מחירון זה הינו בגדר המלצה. 

חזרה לדף הבית - בראנד אספקה טכנית

 

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית