ראשי האביזרים לטיפול ברכב שכדאי להחזיק לכל מקרה חירום
האביזרים לטיפול ברכב שכדאי להחזיק לכל מקרה חירום

  

אם אתם מבלים את יומכם בנסיעות עבודה עם רנו קנגו חדשה, סיטרואן ברלינגו ורכבי עבודה שונים, אתם בוודאי מכירים כבר את הסיטואציות השונות שמצריכות אביזרי חירום לרכב, כאלו שעשויים לחלץ אתכם משלל צרות לא צפויות. 
אנשים שנוהגים הרבה, חשופים, מבחינה סטטיסטית, לכל מיני תרחישים שגורמים לעיכובים מיותרים בלוחות הזמנים שלהם, כך שכדאי לוודא מראש את הימצאותם של כלי חירום מסוימים, כמו למשל: בוסטר התנעה לרכב שמהווה סוללת גיבוי מצוינת למקרי חירום. רכבי עבודה, הם רכבים שבדרך כלל עמוסים בציוד רב, כך שאם אתם מעמיסים משקלים על רכביכם, זכרו תמיד לוודא את התקינות והאיכות של הצמיגים. הצמיגים הם הנעליים של הרכב, והם אמנם לא מוגדרים כאביזרי חירום, אך צמיג טוב עשוי למנוע מצבי חירום. הקפידו על צמיגים איכותיים, מדובר בחיים שלכם בסופו של דבר. 

אביזרים לרכב בשעת חירום

אחד הדברים הבסיסיים ברכב עבודה כמו רנו Kangoo, הוא החזקת פנס. פנס הוא אמצעי שמסייע במקרי חירום, אך הוא גם יסייע לכם באופן שוטף ויום-יומי. גם אם שעות יום ואור בחוץ, לפעמים כשאתם מחפשים ציוד, יש לאתר אותו בתוך כל מיני תאים קטנים וחשוכים, במגירות קטנות, ובפינות ברכב – אליהן הציוד מתגלגל במהלך הנסיעה בד"כ. אמצעי תאורת חירום לרכב יסייעו לכם בכל אלו.

מיותר לציין אולי, אבל אנחנו בכל זאת רוצים להדגיש כי תאורת חירום לרכב גם עשויה להיות עניין של הצלת חיים. כשאתם נתקעים בצידי הדרך (זה קורה בשלב כזה או אחר, גם ברכבים חדשים), תאורת חירום יכולה למנוע מצבים בהם רכבים נוסעים, חס וחלילה, עשויים להתנגש בכם בלילה בעודכם בשולי הכביש מנסים להחליף גלגל או להתמודד עם בעיה מכנית כלשהיא. אמנם החוק מחייב משולש זוהר ואפוד על הגוף, אך קחו בחשבון כי רצועת לד מהבהבת תגרום לכם להיות עם נוכחות גבוהה יותר בלילה.

לחוצים בזמן? ג'ק הידראולי!

ג'ק הידראולי לרכב כל כך יקל עליכם בשעת תקר (פנצ'ר), שאתם פשוט לא תבינו איפה הוא היה עד היום, ומדוע השתמשתם רק בג'ק רגיל. ג'ק הידראולי נועד בכדי לזרז את כל עניין החלפת הגלגל כשיש פנצ'ר. הוא מקל על העבודה משמעותית, ויגרום לכך שתמשיכו בענייניכם הרבה יותר מהר. 
אפרופו פנצ'רים, כדאי גם להחזיק ספריי-קצץ, שנועד בכדי לתקן פנצ'רים באופן זמני. במקרים רבים, ניתן להשתמש בקצף בכדי למלא את הגלגל (לא באוויר, אלא בקצף) ולהגיע לפנצ'רייה הקרובה. שימו לב, ספריי קצף לתיקון פנצ'רים אינו מהווה פתרון קבוע. מעבר לציוד שציינו, כדאי מאוד להחזיק מטף חירום ברכב. אתם מחזיקים ציוד עבודה מאוד יקר ברנו הקנגו שלכם, כך שאם חס וחלילה תהיה דליקה ברכב, כמובן שכדאי לעשות הכול בכדי להציל את הציוד לפחות. אם יש לכם ביטוח על הציוד, אתם עושים בחוכמה. 
נסיעה נעימה ובטוחה. 

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית