עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי כלי העבודה שבעזרתם בונים את הפרויקטים הגדולים
כלי העבודה שבעזרתם בונים את הפרויקטים הגדולים

    

מדינת ישראל נמצאת בשנים האחרונות בתנופת בנייה בלתי פוסקת. בניינים ישנים הופכים למגדלי ענק, גשרים ומחלפים משפרים את תשתיות התחבורה הישנות, ובכלל קשה לנסוע חמש דקות באוטו מבלי להיתקל במנופי ענק וכלים מפלצתיים, שהופכים כל פרויקט וכל עבודה למעט נוחים יותר. אז אילו כלי עבודה הם הסייענים הגדולים ביותר של חברות הבנייה? הישארו ותגלו.

עבודות עפר – הבסיס של כל עבודה

הבסיס הרחב של מרבית עבודות הפיתוח בעולם נעשה באמצעות מגוון עבודות עפר. בין אם במסגרת סלילת כביש חדש, בניית גשר גבה-קומה או אפילו "סתם" בנייה של בניין מגורים, עבודות עפר הן התשתית הראשונית של העבודה. ישנן עבודות סטנדרטיות ופשוטות יותר, אשר אינן דורשות כלים ייחודיים, בעוד אחרות נחשבות למורכבות ומתמשכות יותר.

נאמר ונדגיש: כל עבודת עפר דורשת ידע וניסיון של חברה מקצועית. אבל כאשר מדברים על ביצוע מורכב של עבודות עפר, הדבר חשוב פי כמה. כל טעות קלה עלולה לעלות ביוקר בהמשך, ובעבודות מורכבות ההוצאה יכולה להגיע למיליוני שקלים ולעכב פרויקטים בזמן לא מבוטל. לכן הקפידו על בחירה מושכלת בחברה מבצעת בעלת מוניטין מוצלח בתחום, ציוד ייעודי מתאים וצוות עובדים מנוסה שיכולה להבטיח לכם שתתגבר על כל מכשול ומורכבות.

כלי העבודה השימושיים ביותר

אז אילו כלי עבודה הינם חלק בלתי נפרד מענף הבנייה הפורח? הנה רשימה חלקית בלבד:

  • הליקופטר להחלקת משטחי בטון – מסוג המוצרים שלא ברור איך הסתדרו לפני ייצורו. יעיל, נוח לעבודה ושימושי מאוד. מגיע במגוון קוטרים (לרוב בין 60 ל-90 ס"מ) ובעוצמות מנוע שונות (4.4 עד 6 כוחות סוס). מוצר אמין ואיכותי.

  • מערבלי בטון – אין פרויקט בנייה בלי מערבל בטון. כאן מה שקובע זה בעיקר קוטר המערבל (נמדד בליטרים. 150-350 ליטר מספיק לפרויקט בסדר גודל סטנדרטי), כשגם לזהות היצרן יש מכשירים חשמליים, יש כאלו הכוללים גלגלי מריצה והבדלים נוספים.

  • ויברטור לבטון – מכשיר מכאני המייצר תנועות רטט שמטרתן מגוונות, החל מסילוק בועות אוויר מבטון ייצוק ועד ייצוב ודחיסת בטון. חפשו מנוע עוצמתי (נמדד בכוח סוס) ואם אפשר של חברת PREMIUM – מה טוב).

  • מערבל דבק מקצועי – כלי נפלא שחוסך שעות ארוכות של עבודה. מגיע עם מכל דבק (לרוב בגודל של 50-60 ליטר) ועלותו – סביב 3,000 שקלים.

  • סרגל החלקה לויברציה – סרגל פרודוקטיבי באורך 4-5 מטר ומשקל 38 ק"ג (ישנם דגמים עם נתונים שונים) המסייע בחלקים שונים של תהליך הבנייה. דגם FRO PREMI נחשב לאחד הטובים והמבוקשים ביותר.

כלי עבודה חשובים נוספים: מהדק אדמה , שנאי להפעלת צינור ויברציה, מערבל חומר, מהדק רוורס, מהדק אספלט, מהדק קופץ, הליקופטר החלקה כפול ועוד. לא משנה אילו כלים בחרתם, חשוב לבחור כלים איכותיים, אמינים ובטוחים. שתהיה עבודה קלה ובטוחה!

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית