עגלת קניות

אין מוצרים בסל
סכום ביניים: 0 ₪ (מחק סל)
ראשי 5 כלי עבודה שאתם צריכים לכל שיפוץ
5 כלי עבודה שאתם צריכים לכל שיפוץ

  

5 כלי עבודה שאתם צריכים לכל שיפוץ

יש אנשים שהמילה שיפוץ מעוררת אצלם חששות, למרות השדרוג המשמעותי של הדירה - ויש מי שמבחינתו שיפוצים הם חוויה מהנה גם בזכות העבודות עצמן ולא רק התוצאות המרשימות. כדי להוציא לפועל את התוכניות יש כמובן צורך בכלי עבודה איכותיים ובפרט ב-5 הכלים הבאים:

1. מקדחה

כלי העבודה הבסיסי ביותר שכדאי שיהיה בכל בית ולא רק כשמבצעים שיפוצים.

הפרמטר העיקרי לבחירת מקדחה הוא באופן טבעי יכולת הקידוח שלה - עומק הקידוח המרבי הוא במילימטרים וכדאי לשים לב שישנם הבדלים בין קידוח בפלדה, בעץ ובבטון. לטובת עבודות משמעותיות יחסית כדאי לחפש מקדחה שמגיעה לעומק של 13 מ"מ בברזל, 16 מ"מ בבטון ו-40 מ"מ בעץ. עוד נתון חשוב הוא המומנט המקסימלי, שלפיו אפשר לדעת עד כמה מצליחה המקדחה להתגבר על התנגדויות שונות.

2. פטישון

פטישון הוא כמובן לא פטיש קטן אלא כלי עבודה עוצמתי שיש לו גם יכולת קידוח וגם יכולת הלימה. בעזרת פטישון תוכלו לבצע גם פעולות חציבה וגם פעולות קידוח, ובפרט כדאי לבחור בפטישונים עם ראש מתחלף שמאפשר מגוון רחב של עבודות במסגרת שיפוץ.

המלצה חשובה נוספת היא להעדיף את המוצרים של היצרניות המוכרות דוגמת מקיטה, בוש, די וולט או Black & Decker - כלים אלה מתאפיינים ברמת בטיחות ללא פשרות וכן ברמת אמינות גבוהה, כך שתוכלו להפיק מהם תועלת לאורך שנים רבות.

3. מסור

המפתח לבחירת מסור הוא התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם בהתאם לסוג הפרויקטים והעבודות שאתם נוהגים לבצע. ישנם סוגים רבים של מסורים, ובפרט מסור דיסק, מסור גרונג, מסור עץ (ידני או חשמלי, ויש גם גרסה שולחנית) ומסורי סרט.

מסורי דיסק, שנקראים גם מסורים עגולים, מתאימים לשימוש כשהצורך הוא ניסור עץ עבה. אם במסגרת השיפוץ תרצו ליצור רהיטים במו ידיכם הכלים המתאימים הם מסור גרונג שיודע לחתוך עץ גם בזוויות שונות ולא רק בקווים ישרים ומסור העץ השולחני היעיל להפליא. מסור סרט מאפשר לחתוך אלומיניום, פרקטים, ברזל וחומרים רבים נוספים.

4. שואב אבק איכותי

שיפוץ מכל סוג מייצר באופן טבעי גם לכלוך ובלגן מסוים. איך אפשר לשמור על הניקיון בלי לעבוד קשה מדי אחרי שכבר השקענו לא מעט אנרגיות בשיפוץ עצמו? עם שואב אבק עוצמתי. כדאי לשקול רכישת שואב יבש-רטוב שמאפשר לשאוב גם מים, שכן לעתים עבודות שיפוץ מייצרות גם רטיבות, ועוד פרמטר משמעותי בבחירת השואב הטוב ביותר עבורכם הוא עוצמת היניקה (ולאו דווקא הספק המנוע). גם בקטגוריה זו תקפה ההמלצה לבחור מוצר של מותג מוכר.

5. ארגז כלים פרקטי

לא צריך להיות קבלני שיפוצים מנוסים כדי להבין שבנוסף לכלי עבודה איכותיים כדאי להצטייד גם בארגז מתאים - גם כדי ששום כלי עבודה ושום חלק לא ילך לאיבוד, וגם על-מנת שתהיה גישה נוחה ומהירה לכל פריט, כולל המסמרים מכל הסוגים, ברגים, אומים וכו'.

 

חזרה לרשימה
לוגייט טכנולוגיות | חנות וירטואלית